Mad Heads XL

Биография

Група MAD HEADS XL була створена у лютому 2004 р. на базі відомого українського гурту Mad Heads. До гітари, контрабасу та барабанів додалась потужна духова секція, до шаленого рок-н-ролльного драйву – нові музичні фарби, серед яких найбільш помітно виділялися ска та регі, з'явилися також елементи українського фолку.
Але головне - це потужна позитивна енергія та оптимізм, якими сповнена музика групи, а також уміння музикантів перетворювати свої виступи на яскраві концертні шоу, що не лишають байдужих ані у маленькому клубі, ані на великій площі, заповненій десятками тисяч людей.
Безсумнівно, саме це й зробило новостворений гурт популярним ще до того, як на телеекранах з'явився перший відео кліп. У травні 2004 року MAD HEADS XL вийшли на сцену найбільшого українського фестивалю Таврійські Ігри, і відтоді стали регулярно з'являтися на великих концертних майданчиках по всій Україні. Тільки на головній площі країни, київському Майдані Незалежності, групі доводилося виступати більше 10 разів, у тому числі двічі на найбільшому з державних свят - Дні Незалежності, а фестиваль "Таврійські Ігри" запрошував MHXL 5 років поспіль.
На стадіонах, центральних площах міст, у палацах спорту - група скрізь запалювала посмішки, піднімала настрій і вселяла в серця оптимізм. Життєва позиція MAD HEADS XL вперше була викладена у пісні «Надія є» («Надія є»), яка стала одним з найбільших українських хітів 2005 року. Радіостанції тримали її в активній ротації понад 27 тижнів, з телеекранів не сходив сповнений сонця відео кліп … Але все це дрібниці в порівнянні з тою справжньою народною любов'ю, яку здобула ця пісня. Тепер, в якому б куточку України не виступала група - зали, стадіони і майдани співали її разом з музикантами.
Слідом за «Надією …» MAD HEADS XL запропонували слухачам ще кілька життєствердних пісень, яким судилося стати улюбленими. Власні «Пісня світла» («Пісня світла») та «Автобус Буратін», а також своє бачення відомих речей «Смерека» та «Розслабся НЕ парся» («Don't worry be happy»). Ці та інші композиції склали альбом «Надія є», який компанія Comp Music / EMI видала в Україні у жовтні 2005 року. У червні 2006 альбом з'явився на лейблах EMI у східній Європі - в Росії, Чехії, Словаччини, Угорщини та прибалтійських країнах. MHXL відвідали деякі з цих країн із концертами, успішність яких показала, що команда може бути цікавою не лише українцям.
Ще в 2005 році група вперше представила Україну на найбільшому чеському рок фестивалі ROCK FOR PEOPLE, і настільки сподобалася, що була повторно запрошена на наступний рік. А в 2006 MAD HEADS XL, окрім Чехії, відвідали також Угорщину і стали першим українським гуртом, що виступав на одній з головних сцен фестивалю SZIGET, одного з найбільших у Європі. Серед інших яскравих моментів 2006 року - участь у створенні футбольного гімну «Україно, вперед!» Для виступу національної збірної на Чемпіонаті Світу 2006, саундтреки до кінофільму «Прорвемось» та телесеріалу «Давай одружимось?», Участь у створенні української версії нашумілого датського мультфільму « Теркель і Халепа »…
У 2007 році MAD HEADS XL розпочали роботу над новим альбомом, перші 2 пісні з якого були оприлюднені задовго до появи самого диску. Балада «Найкраща мить» («Найкращий мить») з'явилася навесні, її можна впевнено назвати найбільш ліричною піснею групи. А кліп на неї - наймальовничіше відео, і до речі, перший український кліп, знятий у Празі. Пісня про справжню і вічну любов закохала в себе українські радіостанції - вперше MHXL опинилися на 7 місці національного радіо чарту. Проте наступний сингл «А я на морі» («А я на морі»), що вийшов звичайно ж влітку, побив і цей рекорд, посівши найвищу сходинку чарту. Вперше у групи була пісня, що звучала в українському радіо просторі частіше, ніж будь-яка інша. І на те була дуже проста причина - пісня отримала широке народне визнання. Тим часом компанія Comp Music / EMI до 15-річчя Mad Heads видала збірку кращих хітів та балад «Найкраща мить». Група також продовжувала потрапляти до саундтреків: у фільмі Сергія Лисенко «7 днів до весілля» музиканти зіграли самих себе, виконавши пісню «Дубки» з альбому «Надія є», а звукова доріжка фільму Ахтема Сеітаблаєва «Фабрика щастя» була повністю оформлена музикою групи. В кінці року хлопці взяли участь у музичному телефільмі «Зірки в армії».
Одночасно з невпинними гастролями, MADHEADSXL наполегливо працювали в студії. У гонитві за вдалим звучанням і якісним результатом музиканти декілька разів переносили дату видання свого нового диску. Студійний період став рекордно тривалим для групи і склав майже півтора року. Але ось навесні 2008 з'явилося світло в кінці тунелю, MHXLпредставілі на суд публіки нову пісню «Буває», що передвіщала швидкий вихід нового альбому. Він вийшов на початку літа. 14 нових пісень, наповнених бурхливою енергією, нестримного оптимізму та філософської глибини. Альбом «FOREVER» відкрив новий етап у житті групи.
За час існування група зазнала деяких змін. Спочатку він складався з учасників MAD HEADS: Вадим Красноокий - вокал, гітара; Максим Красноокий - космобас; Богдан Очеретяний - барабани; та новоприбула духова секція: Максим Кочетов - саксофон; Антон Бурик - труба; Володимир Пушкар - тромбон. До кінця 2004 року в групі з'явився новий трубач Вадим Нікітан та новий хлопець із тромбоном Валерій Чесноков. Влітку 2005 року, закінчивши свою частку студійної роботи над новим альбомом, вирішив залишити команду барабанщік Богдан Очеретяний. На його місце прийшов Володимир Зюмченко. Восени 2006 року саксофоніст Макс Кочетов разом із власною родиною перебрався на постійне місце проживання до Сербії, йому на зміну до групи був запрошений Богдан Гуменюк.

0:00
0:00